Поліція виявила гранати по маршруту слідування хресної ходи

Вівторок, 26 липня 2016, 11:58

Фахівці-кінологи Національної поліції за допомогою службових собак, на узбіччі доріг, яким іде хресня хода слідування хресного ходу в Києво-Святошинському районі виявили два муляжі вибухових пристроїв і дві закладки бойових гранат з димовими шашками.

Про це повідомляє радник глави МВС Антон Геращенко на своєму Facebook у вівторок.

За його словами, закладки бойових гранат типу Ф-1, були виявлені в 3-5 метрах від узбіччя і в разі вибуху становили б реальну загрозу учасникам хресного ходу.

 

На місці виявлення вибухових пристроїв працюють вибухотехніки з використанням робота-сапера.

З метою запобігання можливого терористичного акту, представникам Московського патріархату запропоновано пересадити учасників хресного ходу на автобуси і пройти до місця відправлення культу безпечним маршрутом.

"Національна поліція сподівається на розсудливість представників Московського патріархату в питаннях забезпечення безпеки учасників хресного ходу і на прийняття пропозиції", – повідомляє Геращенко.

Як повідомлялося, в поліції надійшли повідомлення про два "замінування" на шляху хресної ходи.

Як відомо, за даними Головного управління розвідки Міністерства оборони російські спецслужби мають намір використати "хресну ходу" Української православної церкви Московського патріархату для організації провокацій.

27 липня учасники двох колон ходи мають намір зустрітися в Києві на Володимирській гірці і разом пройти до Києво-Печерської лаври, де заплановано урочисте богослужіння. Загалом УПЦ МП анонсувала 20 тисяч паломників у столиці.

28 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври буде здійснена урочиста Божественна Літургія.

Хресну ходу в Києві планують посилено охороняти правоохоронці.

Українська правдаpowered by lun.ua