Глава НАЗК: наші співробітники задоволені зарплатами

3706 переглядів
Вівторок, 26 липня 2016, 13:33

Керівник Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак констатує задоволеність співробітниками агентства своїми зарплатами.

Про це вона сказала в інтерв'ю "Українським новинам".

"У нас є можливість стимулювати їх (співробітників) надбавками і преміями. Наші співробітники задоволені", – сказала вона.

За її словами, посадові оклади у співробітників НАЗК як у всіх держслужбовців – 6-8 тисяч гривень в залежності від рангу.

Загалом же Нацагентство щодо запобігання корупції констатує, що в НАЗК працюють 96 співробітників станом на 21 липня.

"96 осіб. Це люди, які раніше працювали в приватному секторі, державній службі, дуже багато з судових органів (помічники суддів), пенітенціарних органів", – повідомила Корчак.

Вона сподівається, що в поточному році вдасться набрати 311 осіб.

"Але я сумніваюся в цьому, тому ми повинні працювати з людьми з належним рівнем професіоналізму. У нас немає часу на підказки", – вважає вона.

На її думку, не кожен зможе впоратися з функціями НАЗК, а реальна робота "ось-ось почнеться".

Як повідомлялося, в кінці червня кандидати на заміщення посад державних службовців у Національне агентство з запобігання корупції почали проходити співбесіду.

Раніше прогнозувалося, що Національне агентство з попередження корупції офіційно почне роботу на початку липня.

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з 15 серпня має запустити систему електронного декларування для високопосадовців, що є ключовою умовою надання Україні безвізового режиму.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua