Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Росії бійця "Азова" засудили до 6 років в'язниці

Вівторок, 26 липня 2016, 15:47

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону у вівторок виніс обвинувальний вирок бійцеві українського батальйону "Азов" Максиму Філатову у справі про нібито спробу здійснення теракту на території Криму.

Про це повідомляє російський "Інтерфакс" із залу суду.

Суд засудив Філатова до шести років колонії суворого режиму.

Державний обвинувач раніше на засіданні просив засудити Філатова до семи років колонії загального режиму і штрафу в 150 тисяч рублів.

За версією слідства, Філатов метою дестабілізації міжнаціональних відносин в квітні 2014 року підпалив будівлю мечеті "Чукурча" в Сімферополі, а в серпні того ж року, використовуючи саморобний вибуховий пристрій, спробував здійснити теракт біля будівлі прокуратури Криму.

Філатову було пред'явлено обвинувачення за частиною 3 статті 30, частини 1 статті 205 (замах на терористичний акт), частини 1 статті 223 (незаконне виготовлення вибухового пристрою), частини 1 статті 222 (незаконні зберігання, перевезення і носіння вибухових пристроїв), частини 2 статті 167 (пошкодження чужого майна з заподіянням значної шкоди шляхом підпалу) КК РФ.

Кримінальна справа об'ємом 18 томів має гриф секретності.

Агентство зазначає, що справа розглядалася в особливому порядку, оскільки з обвинуваченим було укладено досудову угоду про співпрацю.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: