Держдеп США: Посилення військової присутності Росії в Криму є неприпустимим

Середа, 27 липня 2016, 22:47

Заяви російського керівництва про посилення військової присутності на кордонах з Україною, а також у Криму, не відповідають духу зобов'язань, які взяла на себе Москва щодо зменшення насильства в Україні.

Про це заявив у середу під час брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі.

"Ми бачили ці заяви і ознайомлені з повідомленнями медіа про них. Якщо це відповідає дійсності, ми вважаємо, що це, очевидно, суперечить нинішнім зусиллям, спрямованим на припинення насильства та деескалацію напруженості на сході України, відповідно до зобов'язань Росії", - зазначив він.

Кірбі вкотре закликав Москву виконувати Мінські зобов'язання.

При цьому він висловив занепокоєння у зв'язку з тим, що Росія нарощує свою військову присутність на Кримському півострові.

"Як зазначається в повідомленнях, це нарощування включає російські війська в Криму. Це недопустимо", - наголосив представник зовнішньополітичного відомства США.

Він підкреслив, що "Крим завжди залишатиметься частиною України".

У середу міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив про розгортання Росією в Південному окрузі 13 дивізій та понад двох десятків полків протягом останніх трьох років. Крім того, він зазначив про розгортання "самодостатнього угруповання військ" на території Криму.

Укрінформ

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування