"Опоблок" виключив зі своїх лав депутата за хуліганство

Неділя, 3 липня 2016, 20:33

У Дніпрі міська організація "Опозиційного блоку" виключила з партії депутата Соборної райради Олександра Заманського за хуліганство.

Про це 3 липня повідомили у прес-службі "ОБ".

"Опозиційний блок" засудив дії Заманського і виключив його з партії. У "ОБ" десятки тисяч партійців, такому як Заманський не місце в наших рядах ", - заявила глава міськорганізації Людмила Селіванова.

У партії зазначили, що правову оцінку діям Заманського, внаслідок яких постраждала жінка, мають дати правоохоронні органи і контрольно-ревізійна комісія партії.

Раніше у мережі було оприлюднено відео, на якому жінка - ймовірно, власниця автомобіля Toyota АЕ7444ВН - знищує вміст сумки літньої жінки, що лежить на асфальті, чоловік з цього ж автомобіля ходить поруч. У коментарі до відео зазначалося, що літня жінка зробила зауваження парі щодо поставлених поперек дороги автомобілів, через які вона не могла пройти з продуктами до свого під'їзду.

В результаті інциденту її штовхнули, а продукти знищили, після чого пара сіла в автомобіль і поїхала. Одним з учасників інциденту був депутат Соборної райради Дніпра від Оппоблока Олександр Заманський.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування