Україна піднялася на 25 пунктів рейтингу розвитку е-урядування

4024 перегляди
Неділя, 31 липня 2016, 02:28

Організація Об'єднаних Націй опублікувала рейтинг E-Government Development Index 2016 (EGDI), згідно з яким Україна зайняла 62 місце серед 193 країн, піднявшись на 25 пунктів у порівнянні з 2014 роком.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у facebook.

"Вважаю і завжди вважав е-технології ефективним інструментом забезпечення прозорості та ефективності влади в сучасних умовах, боротьби з корупцією, підвищення якості обслуговування і залучення громадян. Тому де б я не працював - у міськраді, парламенті, уряді - всюди активно займався їх впровадженням" , - написав Гройсман, додавши, що таке просування України є "важливим досягненням".

Говорячи про подальше впровадження е-технологій владою України, прем'єр зазначив, що на сьогодні вперше розвиток е-урядування визначено одним з головних пріоритетів на національному рівні.

"Планом пріоритетних дій уряду визначено, що маємо зробити і чого досягти в цьому році і далі в перспективі на найближчі три роки, зокрема за такими напрямами, як розвиток відкритих даних, розвиток електронних закупівель, розвиток електронних послуг, розвиток електронної взаємодії, розвиток електронної ідентифікації тощо", - написав Гройсман.powered by lun.ua