Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Ляшко вважає, що у Онищенка хочуть "віджати" бізнес

Понеділок, 4 липня 2016, 14:22

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що ситуація навколо депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка є спробою перерозподілу бізнесу.

Про це він сказав журналістам у понеділок після того, як достроково покинув засідання погоджувальної ради парламенту після перепалки з першим віце-прем'єром Степаном Кубівим, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми вважаємо, що насправді в питанні Онищенка не все так, як здається. За всім цим криється одне – це перерозподіл бізнесу і спроба "віджати" у Онищенка бізнес", – сказав він.

Ляшко заявив, що разом з поданням на зняття недоторканності з Онищенка повинно бути аналогічне подання щодо близького до президента депутата від БПП Ігоря Кононенка.

Ляшко стверджує, що 51% акцій ТОВ "Надра Геоцентр", яке фігурує в цій справі, перебуває у Онищенка, а 25% – у Кононенко.

При цьому він додав, що не бачив "більшого корупціонера, ніж Онищенко".

Ляшко заявив, що фракція Радикальної партії у вівторок вранці на своєму засіданні буде ретельно розглядати це питання і визначатися зі своєю позицією.

Як відомо, питання недоторканності Онищенка включене до порядку денного Ради вівторка.

"Батьківщина" пообіцяла підтримати зняття недоторканності, "Опозиційний блок" має намір визначитися перед голосуванням.

Онищенко звинувачується в організації схеми з розкрадання державного газу у великих масштабах. Він своєї провини не визнає.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: