Згода на арешт Онищенка: хто як голосував

Вівторок, 5 липня 2016, 12:31

Колеги депутата Олександра Онищенка з групи "Воля народу" не підтримали його арешт, а депутат від цієї групи Євген Рибчинський став єдиним у залі, хто проголосував проти.

Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради.

У "Опозиційному блоці" арешт підтримав лише Вадим Рабінович, інші депутати з цієї фракції не голосували.

З 19 членів фракції "Батьківщина" за арешт проголосували лише 9, у тому числі – лідер фракції Юлія Тимошенко. Не голосували Григорій Немиря, Сергій Власенко, Іван Кириленко, Олександра Кужель, Борис Тарасюк та інші.

Група "Відродження", підконтрольна олігарху Ігореві Коломойському, у повному складі не голосувала за арешт.

БПП, "Народний фронт", "Самопоміч" та Радикальна партія голосували більшістю голосів "за".

В.о. глави регламентного комітету, депутат від "Народного фронту" Павло Пинзеник утримався. Раніше він висловлював претензії до формату подання на зняття недоторканності з Онищенка і висловлював припущення, що воно може бути оскаржене у судах.

Також не дали свої голоси 29 депутатів від БПП, зокрема – Ольга Богомолець, Олександр Грановський, Сергій Каплін, Сергій Березенко, Артур Палатний, Оксана Продан та інші.

У "Народному фронті" не дали голоси вісім депутатів, зокрема, крім Пинзеника, це були Євген Дейдей, Сергій Висоцький, Антон Геращенко та інші.

У "Самопомочі" не голосували два депутати – Вікторія Войціцька та Ігор Діденко.

Серед колег Ляшка не голосували Ігор Мосійчук та Ігор Попов.

Як відомо, Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання та арешт Онищенка. За це проголосували 275, 265 та 263 депутати відповідно.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування