В НАЗК кажуть про службову підробку рішення про зупинку e-декларування

Субота, 13 серпня 2016, 15:15

Державна служба спеціального зв’язку відмовила у видачі сертифікату безпеки системи електронного декларування, не маючи зауважень.

Про це в коментарі "Європейській правді" заявив член Національної агенції з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка.

"Експертна комісія відмовила у видачі атестату, не маючи зауважень. Це службова підробка, злочин", - сказав він, відповідаючи на запитання ЄП.

Як написав Рябошапка на своїй сторінці у Facebook, станом на 14.30 суботи зауваження Держспецзв'язку до НАЗК так і не надійшли.

"За нашими даними, їх саме зараз народжують в муках", - зауважив Рябошкапка.

"А це, до речі, склад кримінального злочину: як експертна комісія відмовила у видачі атестату, не маючи перед собою тексту зауважень? На підставі чого? Це явно має ознаки службового підроблення", - обурився він.

Інформацію про те, що ДССЗЗІ поки не надала своїх зауважень,підтвердив також директор ТОВ "Міранда", що є розробником програмного комплексу е-декларування.

Нагадаємо, раніше голова Національної агенції із питань запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що подання декларації не буде здійснюватися до отримання комплексного сертифікату захисту інформації.

Як відомо, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації ДССЗЗІ в п’ятницю ввечері повідомила про відмову у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій.

Європейська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування