У Києві тепер можна укласти шлюб за добу

Неділя, 14 серпня 2016, 15:55

Київський документ-сервіс "Готово" у неділю запустив послугу з реєстрації шлюбів за добу.

Як передає "Інтерфакс-Україна", урочиста церемонія шлюбу за новою процедурою перших трьох пар відбулася у неділю вдень за участю міністра юстиції Павла Петренка.

"Ми сьогодні запускаємо пілотний проект у Києві з проведення реєстрації шлюбу за добу", - сказав він в ході урочистої церемонії, під час якої вручив документи про акредитацію цього сервісного центру для надання їм даної послуги.

Петренко зазначив, що 19 серпня аналогічна послуга з'явиться в сервісному центрі Львова, а до кінця місяця її запустять у Херсоні, де "він сприятиме створенню належних умов щодо реєстрації шлюбів для українських громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Криму".

Також міністр повідомив, що з дня запуску цієї послуги в Маріуполі, Сєвєродонецьку та Одесі, - за 10 днів, - шлюб за прискореною процедурою вже зареєстрували 200 українських пар.

Петренко підкреслив, що в разі успішної реалізації даного пілотного проекту, надання такої послуги запустять по всій країні.

Міністр також повідомив, що в Україні в даний момент функціонують 458 пологових будинків, в яких на місці протягом доби видаються документи про народження.

"Зараз 458 пологових будинків по всій країні видають свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку", - сказав він.

За словами Петренка, тільки за 2016 рік "40 тисяч українських немовлят отримали документи про своє народження за добу".powered by lun.ua