Лавров пообіцяв налаштувати сепаратистів "на конструктив"

Понеділок, 15 серпня 2016, 11:29

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров стверджує, що російська влада виконає свою частину Мінських угод щодо мирного врегулювання конфлікту на сході України.

Про це він сказав на зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром в Єкатеринбурзі, повідомляє російська служба BBC.

"Росія свою частину шляху пройде і буде налаштовувати ДНР і ЛНР на конструктивний лад", – заявив Лавров.

Штайнмайер зі свого боку підкреслив, що Мінські домовленості – ключова частина процесу мирного врегулювання конфлікту на сході України. Виступаючи перед російськими студентами, німецький міністр додав, що Росія і Німеччина повинні і надалі підтримувати діалог.

"Ми повинні і далі вести цей діалог у серйозній, поважній і прагматичній формі. В першу чергу цей діалог повинен бути націлений на пошук конкретних рішень", – сказав Штайнмаєр.

Як відомо, раніше відносини між Україною і Росією в черговий раз загострилися після того, як російська ФСБ заявила про нібито підготовку українськими спецслужбами терактів в Криму і затримання одного з нібито агентів цих спецслужб. Після цього президент РФ Володимир Путін заявив, що проводити зустріч в нормандському форматі немає сенсу.

Україна категорично спростовує всі звинувачення з боку Росії.

Раніше в Росії неодноразово заявляли, що не є учасником конфлікту на Донбасі, тому не мають ніяких зобов'язань по його врегулювання.powered by lun.ua