Гройсман: е-декларування має запрацювати повноцінно

Понеділок, 15 серпня 2016, 13:38

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що рішення для повноцінного запуску системи електронного декларування мають бути прийняті у найкоротші терміни.

Про це він сказав у понеділок, повідомляє "Урядовий портал".

"Отже, система електронного декларування сьогодні запрацювала, хоча, на жаль, поки тільки в тестовому режимі. Як стверджує НАЗК, програмне забезпечення має достатні програмні модулі для подання, зберігання та оприлюднення декларацій, як цього і вимагає законодавство, і може розпочинати працювати", – сказав прем'єр.

Відносно того, що забракло, щоб запустити систему в повноцінному вигляді, Гройсман заявив наступне:

"По-перше, усі необхідні рішення, щоб виправити цю ситуацію, мають бути прийняті і реалізовані в найкоротші терміни".

Гройсман зазначив, що згідно з його дорученням, "Національне агентство з питань державної служби зараз проводить службову перевірку щодо встановлення осіб, причетних до того, що система електронного декларування не запрацювала своєчасно".

"За її результатами будемо робити висновки", – пообіцяв прем'єр.

Як повідомлялося, голова НАЗК Наталія Корчак у ніч на понеділок оголосила, що в Україні офіційно запрацювала система електронного декларування.

НАЗК прийняло рішення, що електронне декларування запрацює 15 серпня попри відсутність атестату захисту даних.

Детальніше про ситуацію навколо системи е-декларування читайте в матеріалі Європейської правди "Хто зірвав електронне декларування майна: хронологія і документи".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...