Жданов вважає, що у Беленюка вкрали "золото"

Вівторок, 16 серпня 2016, 04:56

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вважає, що у Жана Беленюка "вкрали" заслужене "золото" Олімпіади.

Про це міністр написав на своїй сторінці в facebook.

"Я вважаю, що у Жана Беленюка вкрали заслужене "золото" Олімпіади. Так йому особисто і сказав по телефону після завершення поєдинку. Для нас Жан Беленюк справжній Чемпіон! А те, що вкрадене у нечесній спортивній боротьбі - не може вважатися перемогою на Олімпійських іграх", - написав він.

Як повідомлялося, Жан Беленюк завоював "срібло" у ваговій категорії до 85 кг, поступившись у фіналі уродженцю Кутаїсі грузину Давіту Чекветадзе, який представляє Росію.

Перший період пройшов у рівній боротьбі. Жоден зі спортсменів не хотів ризикувати. Судді першим у партер вирішили поставити українця. Жан зумів протриматися той час, поки суддя не дав свисток і не поставив суперників на ноги.

А через секунд 10-15 суддя вже росіянина поставив у партер. І Беленюк свій шанс використав, щоб заробити свої два бали та вийти вперед.

А у другому періоді за "справу" взялися судді. Спочатку вони дали одне очко Давіту за те, що українець занизько тримав голову.

Другу нагоду у партері Чакветадзе використав. Навіть більше, йому дали відразу аж чотири бали незрозуміло за що.

За рахунку 2:7 Беленюк уже нічого не міг зробити за ту хвилину, яка залишалася до кінця сутички.