Затриманий ГПУ співробітник НАБУ заперечував роботу в бюро – джерело

7582 перегляди
Вівторок, 16 серпня 2016, 18:13

У Генеральній прокуратурі стверджують, що один із затриманих в п'ятницю і потім звільнених працівників Національного антикорупційного бюро дав свідчення, що не працює в бюро.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на джерело в ГПУ.

За словами співрозмовника агентства, спочатку затриманий дав свідчення про те, що ніде не працює, а пізніше повідомив, що працює в компанії "Аква Пласт".

Агентство також опублікувало протокол допиту затриманого і роз'яснення, згідно з яким мова йде про 29-річного чоловіка на ім'я Олександр Кошкін. У першому документі зазначено, що Кошкін – безробітний, у другому – що він продавець-консультант компанії "Аква Пласт".

Також він нібито під час допиту вказав спочатку одне місце проживання, а потім – інше.

Протокол допиту був складений 12 серпня – в день зіткнення співробітників ГПУ і НАБУ. При цьому кримінальна справа, в рамках якої проводився допит, датована ще 24 червня.

Співрозмовник "Української правди" в ГПУ заявив, що йдеться про справу щодо підготовки замаху на життя одного із співробітників Генпрокуратури.

 
 

Як відомо, наприкінці минулого тижня відбулося зіткнення між співробітниками ГПУ та детективами Національного антикорупційного бюро, які здійснювали зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом.

В ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали на це рішення суду.

Також в НАБУ заявили, що слідчі ГПУ затримали їхніх детективів, незаконно утримували і катували їх протягом багатьох годин. Ввечері сам Сус відвіз їх до будівлі НАБУ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua