Мінкульт закликає світ не ігнорувати тиск на релігійні і етнічні спільноти в Криму

Середа, 17 серпня 2016, 17:45

Міністерство культури заявляє про порушення окупаційною владою Російської Федерації прав релігійних та етнічних спільнот в Криму.

Про це йдеться у заяві міністерства, поширеній у середу.

"До Мінкультури постійно звертаються вірні Кримської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, представники корінного населення півострова Кримські татари тощо із заявами щодо порушення їх прав окупаційною владою півострова. Вони заявляють про постійний тиск збоку влади, погрози віруючим, порушення їх прав і свобод, рейдерські захоплення релігійних, культових, культурних споруд, несанкціоновані обшуки тощо", - сказано в заяві.

"Міністерство культури висловлює занепокоєність та глибоку стурбованість складністю того стану в якому опинилися релігійні організації та етнічні спільноти не афілійовані з окупаційною владою Криму, які чітко визначили свою громадянську позицію та підтвердили незаконність анексії частини України – Російською федерацією",  - наголосили в міністерстві.

"У зв’язку з відсутністю в України реальних інструментів вплинути на дії окупаційної влади, закликаємо світове співтовариство та громадські інститути звернути увагу на цю проблему та не допустити подальшого порушення прав релігійних та етнічних спільнот окупованого Криму", - зазначили в Мінкульті. 

Українська правдаpowered by lun.ua