Радники Трампа лобіювали в США інтереси Партії регіонів - ЗМІ

П'ятниця, 19 серпня 2016, 06:42
Радники Трампа лобіювали в США інтереси Партії регіонів - ЗМІ

Голова передвиборної кампанії республіканця Дональда Трампа Пол Манафорт організував таємну операцію по лобіюванню в Вашингтоні Партії регіонів під час правління Віктора Януковича.

Про це повідомляє агентство АР з посиланням на електронні листи.

Лобіювання включало спроби організувати позитивне висвітлення ПР в пресі, наприклад у The New York Times, The Wall Street Journal і The Associated Press.

Іншою метою був підрив думки американців про Юлію Тимошенко, що знаходилася ся в той час в ув'язненні, тоді як європейські і американські лідери тиснули на Україну, щоб звільнити її.

Заступник Манафорта в штабі Трампа Рік Гейтс особисто керував роботою двох відомих вашингтонських лобістських фірм Mercury LLC і Podesta Group Inc.

Відзначається, що після того, як на цьому тижні Трамп зробив перестановки в своєму передвиборному штабі, Манафорт і Гейтс зберегли свої пости і більшу частину впливу.

Як раніше повідомляло АР, в 2012 році Манафорт допоміг Партії регіонів перевести американських лобістів як мінімум $ 2,2 мільйона.

Як відомо, НАБУ підтверджує перебування імені Манафорта серед списків "чорної бухгалтерії" ПР, згідно з якими він отримав 12,7 млн доларів. Наразі за цією справою ведеться розслідування.

"Українська правда" писала про співпрацю Манафорта з ПР ще у 2007 році.

Сам Манафорт заперечує отримання цих виплат.

"Українська правда" раніше неодноразово писала про лобістські зусилля команди Януковича, зокрема – про "Європейський центр сучасної України" та діяльність Манафорта. Про це можна почитати, зокрема, туттут і тут.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: