Комісія визначить, хто керуватиме конфіскованим у корупціонерів майном

П'ятниця, 19 серпня 2016, 14:02

На посаду голови Національного агентства з управління арештованим та конфіскованим майном претендують 20 осіб.

Про це інформує в п'ятницю прес-служба Центру протидії корупції.

Агентство з управління активами було створено у лютому 2016 року з метою упорядкування процесу управління майном, арештованим під час досудового розслідування корупційних злочинів, а також – з метою отримання прибутку від реалізації активів, конфіскованих у корупціонерів за рішенням суду.

До складу конкурсної комісії з обрання керівника Агентства увійшли 9 осіб - журналісти, експерти-правники та представники антикорупційних громадських організацій.

За інформацією конкурсної комісії, відбирати кандидатів будуть до середини вересня, а сам конкурс відбуватиметься у два етапи: тестування та співбесіди. Фінальне рішення про те, хто управлятиме арештованим і конфіскованим майном корупціонерів та інших злочинців, комісія планує прийняти 16 вересня.

Кандидат на посаду голови Нацагентства з повернення активів має володіти державною мовою та мати українське громадянство, не бути судимим та пройти спеціальну і майнову перевірку – подати декларацію про доходи і витрати за останній рік.

Документи для участі у конкурсі подали 20 кандидатів з державних установ, вищих навчальних закладів, приватного сектору та тимчасово безробітні.

Повний список та документи кандидатів, зокрема, майнові декларації, публікуються на офіційному веб-порталі Кабінету міністрів.

За посаду директора агентства крім фінансистів і юристів змагатимуться також пенсіонер та 7 тимчасово безробітних кандидатів.

19 серпня о 14.00 конкурсна комісія збереться на чергове засідання, де визначить перелік кандидатів, допущених до участі у наступному етапі конкурсу – тестуванні.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування