Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Кравчук: Мінські домовленості вичерпали себе

Вівторок, 23 серпня 2016, 22:05

Досягнуті в Мінську домовленості вичерпали свої можливості і не зможуть вирішити питання відновлення територіальної цілісності України.

Так вважає перший президент України Леонід Кравчук.

"Мінські угоди" ніяк не працюють зараз вже", - сказав він в ефірі 5 каналу.

За словами Кравчука, "мінські домовленості" не можуть вирішити стратегічне завдання звільнення окупованих територій і відновлення контролю над ними і державним кордоном.

"Нормандський процес"... Вони поговорили, а потім сказали "мінській групі" прийняти якийсь документ. Такий політичний міжнародний процес цікавий, де говорять в одному місці і не підписують глави держав, а переводять в інший статус цей процес і підписують люди, які не мають повноважень для таких підписів. "Мінський процес" своє зробив", - додав Кравчук.

На його думку, "мінські домовленості" були ефективними на початку, проте зараз не здатні вирішити питання відновлення територіальної цілісності держави.

"Я оцінюю "мінський процес" позитивно на початку, коли необхідно було посадити всіх за стіл переговорів, але тепер уже цей процес не вирішить ту задачу кардинально, історично, яка необхідна Україні", - сказав він.

Раніше Кравчук вже критикував "мінські домовленості", кажучи, що Україна повинна запропонувати нові підходи до політики на Донбасі і не боятися надання особливого статусу окремим територіям Донецької і Луганської областей.

Українські новини

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: