Росіянин і сім'я таджиків попросили притулку в Україні

П'ятниця, 26 серпня 2016, 12:43

25 серпня на пунктах пропуску "Нові Яриловичі" Чернігівської області та "Бориспіль" громадяни Росії та Таджикистану попросили статусу біженця через політичні переслідування на території своїх країн.

Про це йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.

В аеропорту "Бориспіль" під час проходження контролю до прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" звернулися 5 громадян Таджикистану та попросили притулку. Двоє дорослих з трьома дітьми прибули в Київ рейсом з Алмати.

Зокрема, громадяни звернулись з письмовою заявою щодо отримання статусу біженця у зв’язку з політичним переслідуванням в Таджикистані.

Також до прикордонників Чернігівського загону із заявою про надання статусу біженця звернувся громадянин Росії. Він прибув у міжнародний пункт пропуску "Нові Яриловичі", що на кордоні з Білоруссю рейсовим автобусом.

"Рішення про отримання притулку чоловік прийняв через погрози, які надходили на його адресу за активну громадську позицію. Він займався протестною діяльністю по відношенню до існуючого в його країні політичного режиму та приймав участь у акціях, за які неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності", – сказано у повідомленні.

У обох випадках після проведення фільтраційно-перевірочних заходів громадян Росії та Таджикистану пропустили в Україну та передали підрозділам міграційної служби.

Як повідомлялося, 21 серпня російський активіст Роман Рословцев попросив Україну надати політичний притулок, через переслідування з боку ФСБ.

Пізніше він заявив, що хоче служити в українській армії.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування