Лещенко: Відставка Авакова спровокує розпад коаліції

Неділя, 28 серпня 2016, 11:54

Відставка глави МВС Арсена Авакова спровокує розпад коаліції, через що можуть бути проведені дострокові парламентські вибори. 

Таку думку висловив нардеп від БПП Сергій Лещенко. 

"Аваков тримає у заручниках всю конструкцію управління країною. Сьогодні він найбільш високопоставлений представник Народного фронту у владі, ... останній баланс БПП в уряді. Його відставка спровокує розвал коаліції. Інша не збереться, і країну чекатимуть дострокові вибори. Спершу парламентські, а потім - можливо, і президентські", - зазначив він. 

Нардеп додав, що іще рік тому депутати антикорупційного комітету  внесли проект постанови про відставку Авакова.

"За 15 місяців він навіть не був внесений до порядку денного", - зазначив Лещенко. 

Як відомо, після скандального вбивства чоловіка представниками поліції у с.Криве Озеро на Миколаївщині у Верховній Раді було зареєстровано проект постанови про звільнення Авакова з посади глави МВС. 

У грудні 2015 року до ВР також вносили постанову про відставку Авакова, авторами документа стали 20 народних депутатів, серед них - депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, депутат від БПП Сергій Лещенко, виключений з БПП Олег Барна, позафракційні Ганна Гопко та Борислав Береза та інші.

У пояснювальній записці зазначалося, що Аваков не виконує закон про люстрацію, призначаючи на високі посади люструвати чиновників, зокрема Василя Паскала, Віталія Сакала та інших. Главі МВС також пригадали призначення своїм заступником Сергія Чеботаря, який став відомим завдяки скандалу з побиттям журналістів, які проводили розслідування про майно чиновників.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: