САП просить збільшити заставу для Постного до 1,6 млрд

Середа, 3 серпня 2016, 11:33

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить Апеляційний суд Києва збільшити розмір застави для фігуранта "газової справи Онищенка" Валерія Постного до 1,6 млрд гривень.

Про це заявив на засіданні суду заступник керівника САП Володимир Кривенко, передає Укрінформ.

Самого Постного доставили до Апеляційного суду Києва "швидкою" і на ношах.

"Прокуратура просить збільшити розмір застави для Постного до 1 млрд 613 млн 225 тисяч гривень", - сказав Кривенко.

У свою чергу адвокати заявили, що це надто великий розмір застави, а тому потрібно визначити "помірну суму" грошей, яку має внести їх підзахисний.

Засідання веде суддя Віктор Глиняний. Суд розглядає апеляційну скаргу прокурорів САП на рішення Солом'янського суду про обрання запобіжного заходу Постному.

На початку засідання суддя запитав Постного, як той себе почуває, на що підозрюваний відповів: "Нормально. Краще, ніж вчора. Відчуваю, що поки можу брати участь".

Після виступів сторін у судовому засіданні суд пішов у дорадчу кімнату. 

Прокурори просять збільшити розмір застави Постному, оскільки раніше Солом'янський райсуд призначив підозрюваному заставу в розмірі 1,5 млн грн.

Постний проходить у так званій газовій справі, яку пов’язують з народним депутатом Олександром Онищенком.

Засідання суду з розгляду поданої Антикорупційною прокуратурою апеляційної скарги на рішення щодо застави Постному вже більше місяця переноситься через заяви сторони захисту про тяжку хворобу Постного, який нібито перебуває у "неконтактному стані".powered by lun.ua