Азаров має за ніщо виклик ГПУ

Четвер, 4 серпня 2016, 16:35

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров не збирається приїжджати за викликом Генеральної прокуратури України для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні.

Такий висновок можна зробити з його запису у Facebook про "чергову мильну бульбашку київської прокуратури".

"Після державного перевороту Генеральної прокуратури як органу нагляду за дотриманням закону й Конституції в Україні не існує. Є натуральна "опричнина", яка спеціалізується на виконанні замовлень київського режиму на неугодних політиків, бізнесменів, журналістів, суспільних діячів, яка й не гидує хабарами, "фришуванням" і іншими злочинними діями", – написав Азаров.

"За 2,5 роки змінилося чотири так званих генеральні прокурори, і все йшли з величезними скандалами", – зазначив він.

"Після незаконних арештів Руслана Коцаби, Олени Глищинської, Алли Александровської, Олександра Єфремова й багатьох інших, прокуратура втратила і моральне, і фактичне право на звинувачення від імені держави Україна. Тому до її звинувачень так треба й ставитися", – вважає Азаров.

Як відомо, Генпрокуратура України викликала Миколу Азарова у військову прокуратуру на 9 серпня, на 14:00, для участі в процесуальних діях у кримінальному провадженні за фактом заволодіння "злочинною організацією під керівництвом Віктора Януковича" у плині 2010-2014 років майном ВАТ "Укрнафта" і ВАТ "Украгазвидобування" на загальну суму понад 2 млрд.

Його сина Олексія Азарова викликали в Головну військову прокуратуру ГПУ у тій же справі на той же день, але на 16:00.powered by lun.ua