ЦВК РФ: перешкоджати виборам - не компетенція України

Субота, 10 вересня 2016, 13:58
ЦВК РФ: перешкоджати виборам - не компетенція України

Глава ЦВК РФ Елла Памфілова заявила, що перешкоджання проведенню виборів на території посольств і консульств іноземних держав не входить до компетенції влади України.

Про це вона заявила в ефірі радіостанції "Ехо Москви" у суботу, передає "Інтерфакс".

"Це не компетенція України. Компетенція України - забезпечити безпеку російських громадян, які прийдуть до російського посольства або консульства. Вони повинні бути захищені від загроз нападу і цькування з боку різного роду молодиків. На цьому компетенція України з даного питання вичерпана", - сказала Памфілова.

Як повідомлялося, раніше в суботу прес-секретар президента Петра Порошенка повідомив, що президент України доручив міністру закордонних справ Павлу Клімкіну проінформувати керівництво РФ про неможливість проведення виборів до Державної думи на українській території.

Як відомо, 18 вересня  у Росії відбудуться вибори до Державної думи. Провести вибори керівництво РФ планує також на території анексованого Криму. 

Офіційний Київ закликав громадян України, які перебувають на території анексованого Криму, не брати участь у цих "виборах".

Верховна Рада просить парламенти інших держав та міжнародні організації заявити про нелегітимність виборів до Держдуми Росіїчерез їх проведення в анексованому Криму.

Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) не буде відправляти спостерігачів для моніторингу виборів до Державної думи РФ на території окупованого Росією Криму.

У свою чергу  в РФ заявили, що Росія не прийме до уваги позицію України щодо виборів в Криму.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування