Вибори в Криму можуть призвести до нових репресій – правозахисник

Неділя, 11 вересня 2016, 20:04

Виборчий процес в анексованому Росією Криму може призвести до нової хвилі репресій у разі публічного вираження кримчанами своєї незгоди брати у них участь.

Про це в коментарі "Громадському" розказала голова Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

"Так званий виборчий процес у Криму може спричинити нову хвилю репресій. Якщо люди будуть публічно відмовлятись або писати, що вони не згодні з цими виборами, закликати не йти на ці вибори, це може спричинити нову хвилю адміністративних та кримінальних переслідувань", – сказала вона.

За її словами, в цьому випадку може бути застосована стаття Карного кодексу РФ про "посягання на територіальну цілісність".

Також Скрипник повідомила, що правозахисники не моніторитимуть виборчий процес через незаконність проведення виборів до Держдуми РФ на території анексованого Криму.

Раніше в ефірі каналу "112 Україна" Скрипник заявила, що Кримська правозахисна група отримує звернення з приводу того, що "де-факто "кримська влада" використовує так званий адмінресурс, щоб змусити людей піти на ці вибори, наприклад, під загрозою звільнення або зниження зарплати".

"Зараз ми збираємо цю інформацію, і якщо буде кілька фактів підтверджених, то ми напишемо про це більш детально", – додала вона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: