Бойовики не пустили місію ОБСЄ на полігон

Понеділок, 12 вересня 2016, 09:43

Бойовики продовжують перешкоджати роботі спостережної місії ОБСЄ на тимчасово окупованому Донбасі.

Про це повідомляється в звіті місії, оприлюдненому 10 вересня.

Так 9 вересня в селищі Шимшинівка, контрольованому бойовиками "ЛНР" (28 км на північний захід від Луганська), троє озброєних членів незаконного озброєного формування "ЛНР" зупинили патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, що прямував на полігон.

Вони попросили членів спостерігачів повернути назад, пославшись на навчання з бойовою стрільбою, що проводяться на полігоні.

Експерти ОБСЄ відзначили, що дороги навколо полігону були перекриті озброєними чоловіками у військовому одязі, які охороняли даний район.

Повідомляється, що патруль ОБСЄ відійшов на деяку відстань від полігону, і в двох різних позиціях здійснював спостереження протягом 35 хвилин. Однак експерти не бачили і не почули жодних навчань з бойовою стрільбою,

Про інцидент був проінформований Спільний центр контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін.

Як відомо, з 1 вересня в зоні АТО почав діяти режим "повного припинення вогню".

Водночас, як наголошували в штабі АТО, бойовики жодного дня не дотримувалися його "зразково" та з кожним днем збільшують кількість обстрілів.

За минулу добу вони 37 разів відкривали вогонь по позиціях українських сил.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування