Міноборони підозрюють у дешевому розпродажі 51 танка

Вівторок, 13 вересня 2016, 12:36
Міноборони підозрюють у дешевому розпродажі 51 танка

Суд дав дозвіл Державній аудиторській службі на ревізію Головного управління майна та ресурсів Міністерства оборони.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 2 вересня, повідомляють "Наші гроші".

Ревізія проводиться в рамках розслідування військовою прокуратурою Центрального регіону кримінального провадження №42015110330000011 від 10 лютого 2015 року за ч.2 ст. 367 ККУ – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

У січні – квітні 2014 року Міністерство оборони продало держпідприємству "Харківський бронетанковий завод" надлишкове майно Збройних сил – 51 танк Т-64 різних модифікацій на загальну суму 19,6 млн.

Встановлено, що військове майно було продано на 67,27 млн грн дешевше від фактичної вартості.

Оцінку майна проводило ТОВ "Оптима". За даними слідчих, службові особи Департаменту відчуження військового майна Міноборони не організували належної підготовки документів і не надало ТОВ "Оптима" всієї необхідної документації, зокрема паспортів (формулярів) на оцінювану бронетехніку.

Крім того, в судовому реєстрі є дані, що досліджувалася можлива причетність до справи посадовців ДП "Укроборонсервіс" та ДП "Харківський бронетанковий завод", які купували ці танки.

У рішеннях суду відсутній реєстраційний номер компанії "Оптима". Разом з тим, відомо про ТОВ "Оптима", яке донедавна було зареєстроване в Києві і надавало послуги оцінки майна. З лютого 2016 року компанія значиться в стані припинення. Крім того, підприємство змінило адресу реєстрації на місто Конотоп Сумської області.

Засновницями "Оптими" вказані Людмила Талагаєва, Олена Шешеня і Тетяна Йовик.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування