Депутати "Народного фронту" пікетують СБУ через "Інтер"

7670 переглядів
Четвер, 15 вересня 2016, 15:04

Депутати Ради від "Народного фронту" прийшли до СБУ, вимагаючи надати результати розслідування діяльності екс-працівниці каналу "Інтер" Марії Столярової, яка була вислана з України, та Ігоря Шувалова, який досі працює на каналі.

Про це сказав нардеп Андрій Помазанов під час спілкування з журналістами під будівлею СБУ, повідомляє "Укрінформ".

"Ми хочемо почути від СБУ, що саме було зроблено за десять днів, яких саме заходів було вжито і що саме буде робити СБУ, аби притягнути до відповідальності пані Столярову та пана Шувалова, видворити (Шувалова – ред.) і забезпечити інформаційну безпеку на території нашої держави. А також пояснити, до якої відповідальності будуть притягнуті депутати (Сергій) Каплін, (Борислав) Береза і (Дмитро) Добродомов", – заявив Помазанов.

Він нагадав, що десять днів тому "Народний фронт" звернувся до СБУ з вимогою відреагувати на факти "інформаційної війни", що велася через канал "Інтер" проти України.

Як відомо, 3 серпня в інтернет потрапило датоване травнем 2015 року листування співробітниці "міністерства державної безпеки "ДНР" Тетяни Єгорової з представниками українських телеканалів. З масиву викладених матеріалів випливає, що співробітники каналів "Інтер", "Україна" та "Донбас" затверджували із представниками "ДНР" тексти своїх матеріалів.

Зокрема, в листуванні російського журналіста Леоніда Муравйова, який навесні 2015 року намагався влаштуватися на роботу на "Інтер", але був видворений з України, згадується якась Маша. Вважається, що йдеться про колишнього продюсера "Подробностей недели" на телеканалі "Інтер" Марію Столярову.

Крім того, в оприлюдненому згодом електронному листуванні Столярової значне місце відводиться російському політтехнологу Ігорю Шувалову, який також є членом спостережної ради Inter Media Group. У її переписці фігурували Береза, Каплін і Добродомов.

24 лютого СБУ ухвалила рішення депортувати Столярову з України із забороною в'їзду в країну на п'ять років.

В "Опозиційному блоці" стверджують, що напад на канал "Інтер" 4 вересня був організований міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та партією "Народний фронт".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua