Нам потрібні двосторонні угоди з союзниками про безпеку – Порошенко

П'ятниця, 16 вересня 2016, 11:49

Президент Петро Порошенко вважає за необхідне підписати двосторонні угоди з партнерами щодо гарантій безпеки нашої держави.

Про це він сказав у Києві на першій панелі конференції "Ялтинська європейська стратегія" (YES).

Порошенко зазначив, що Росія мала величезні прибутки від нафти, газу, комерції з країнами Заходу, "але вони пішли не на модернізацію, оновлення господарства, поліпшення способу життя – а для корупції й масштабної модернізації війська, що тепер загрожує Україні й Європі".

"Ми не можемо дозволити, щоб євро чи долари поверталися до нас з Росії як кулі чи ракети", – сказав він, говорячи про нібито втрати західного бізнесу від санкцій проти РФ.

За словами Порошенка, "міжнародні правові механізми для того, щоб давати відсіч агресії, мають бути застосовані уповні".

"Ми вже започаткували дуже багато позовів проти Росії за зламання конвенції ООН з морського права. І агресор, нападник має відчувати всю потугу міжнародного права, що ним зламане. І я переконаний, що ми маємо добрі перспективи", – сказав президент України.

"Ми маємо зробити висновки з того досвіду, що нам дав Будапештський меморандум, його додержання. Нам треба запровадити двосторонні угоди з нашими союзниками для того, щоб убезпечити Україну", – додав Порошенко.

Олена Рощенко, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: