Парасюк намагався побити Вілкула в коридорі телеканалу

Четвер, 22 вересня 2016, 23:17

Народні депутати Володимир Парасюк та Олександр Вілкул почубилися після ефіру в коридорі телеканалу 112.

Згідно з інформацією, озвученою в ефірі, Парасюк дочекався Вілкула після словесної перепалки під час програми і намагався його побити. Прориваючись у приміщення, де перебував опонент, Парасюк вигукував "кремльовська шльондра" та інші образи.

Політиків розборонила охорона. Однак Парасюк намагався дістати Вілкула й на вулиці.

Пізніше Парасюк посварився з водієм автомобіля Вілкула на парковці, а також із його охоронцем. Також він заявив, що має намір забрати автомобіль на потреби АТО.

"Чия машина? Вілкула? Це вам подарунок від Парасюка за Україну, за Донбас, тобі пофіг та машина, ти собі таких сто купиш", - заявив Парасюк, намагаючись розтрощити авто.

Політик бив ногами автомобіль опонента, намагався виламати дверцята та нашкрябав напис ключем.

"Товариш Вілкул безпосередньо в прямому ефірі ображав мене та моїх побратимів. Його охоронець напав не мене. Сталася сутичка. Приїхали мої побратими, зловили машину Вілкула. Ми зараз напевно на ній лишимо багато повідомлень", - пояснив свої дії Парасюк.

"Це людина, з якою немає про що дискутувати, безпосередньо агент Кремля, який привів країну до війну, до того, що в нас люди гинуть, що в нас немає нічого доброго. (...) Вілкула треба ліквідувати, депортувати, щоб його сліду не лишилось і його діянь тут не було. Якщо замість мозку у людини вата, він до кінця життя буде ватою! Я його попереджав. Я на особистості перший не переходив. Можливо я комусь не подобаюсь, але я не дам можливості ображати честі і гідність себе, побратимів і своєї держави", - заявив Парасюк.powered by lun.ua