Власницю магазинів на Харківщині, де люди отруїлися горілкою, арештували

Неділя, 25 вересня 2016, 10:18

Власницю магазинів у Вовчанському районі Харківської області, де продавали сурогатну горілку, заарештовано із заставою у 275 тисяч гривень.

Про це Укрінформу розповіла прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

"За клопотанням прокуратури 51-річну власницю чотирьох магазинів у Вовчанському районі, де продавався сурогатний алкоголь, заарештували", - відзначила Дубовик.

За її словами, суд визначив заарештованій розмір застави: 275 тис. грн.

"У рамках кримінального провадження про незаконне виробництво і збут алкоголю затримано власників магазинів ще у двох районах: Ізюмському і Харківському. Їм також буде обрано запобіжний захід", - додала Дубовик.

Як повідомлялося, 22 і 23 вересня у трьох районах Харківщини від отруєння сурогатним алкоголем померли 12 осіб: 8 - у Вовчанському, 2 - у Харківському і 2 - в Ізюмському. Семеро залишаються у лікарнях:  2 - у Вовчанському районі, 4 - в Ізюмському, 1 - у Харківському.

Затримана власниця магазинів у Вовчанському районі відмовилася співпрацювати із слідством: не пояснила, звідки алкоголь.

За інформацією відділу комунікацій поліцейського главку в Харківській області, у Вовчанському районі спиртне продавали і на розлив: по 5 грн за 100 г.

Як повідомили у прокуратурі, на експертизу відправлено ємності з алкоголем, вилучені з магазинів, та залишки алкоголю, вилучені за місцем проживання постраждалих: у деяких місцях постраждалі приходили зі своєю тарою, і їм наливали з каністри.powered by lun.ua