Радбезу ООН вказали на руйнівну роль Росії

Неділя, 25 вересня 2016, 21:43
Радбезу ООН вказали на руйнівну роль Росії

Інформація про використання запалювальної зброї та потужних боєприпасів, таких як бункерні бомби у війні довколо Алеппо  (Сирія) більш наочно демонструє руйнівну участь Росії.

Про це під час екстреного засідання РБ ООН по Сирії заявив постійний представник України при Організації Володимир Єльченко.

За його словами, озвучена на рівні ООН інформація про застосування силами Асада й Росії проти мирних мешканців у м.Алеппо забороненої зброї доводить, що зусилля Москви в сирійському питанні не спрямовані на встановлення миру.

Єльченко підкреслив, що українська делегація впродовж року висловлювала сумніви щодо істинного характеру участі Росії в сирійському конфлікті.

"Неодноразово підтверджувалося те, що ми були праві. На жаль, це нас не радує. Ми вважали би за краще помилитися", - зазначив Єльченко.

Він також наголосив, що "дії сирійського режиму і його союзників підривають всі принципи Міжнародного гуманітарного права, елементарні принципи гуманності".

Єльченко додав, що понад 200 мирних мешканців загинули та близько 300 людей зазнали поранень за останні 48 годин постійних авіаударів і обстрілів Алеппо.

Укрінформ

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування