25.06

Банківський форум

У мінстеці прогнозують запуск телевежі на Карачуні до кінця вересня

Понеділок, 5 вересня 2016, 18:37

Телевежа на горі Карачун біля Слов'янська Донецької області має запрацювати вже до кінця вересня.

Про це у коментарі "Українській правді" повідомив заступник міністра інформаційної політики Артем Біденко.

"Вежа має запрацювати до кінця вересня", - сказав Біденко. За його словами, наразі роботи з відновлення телевежі тривають.

При цьому Біденко наголосив, що за технічні роботи зі зведення телевежі відповідає Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

"Ми є координуючий орган, ми не можемо контролювати Концерн РРТ", - наголосив заступник міністра. Він додав, що відомство у цьому питанні виконує координуючу функцію.

Як відомо, на початку травня в Міністерстві інформаційної політики, повідомили, що на Карачун почали завозити конструкції нової телевежі.

У червні фахівці прогнозували, що на монтаж вишки знадобиться приблизно 3 місяці. Бюджет відновлення телевежі склав 10 мільйонів гривень.

5 липня президент Петро Порошенко дав 2 місяці на відновлення телевежі на горі Карачун.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський 22 червня звинуватив керівника Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення у саботажі відновлення телевежі.

Телевежа на Карачуні була знищена в ході бойових дій на початку липня 2014 року, що позбавило українського ефірного мовлення значну територію північної Донеччини.

Читайте також  По пенсії та в школу – в "ДНР". Реалії життя на "українському нулі"

Тетяна Кусок, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: