Гуманітарний міністр хоче відучити українців від фейків

Понеділок, 25 листопада 2019, 10:37

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський переконує, що владна концепція регулювання медіаринку направлена не на конкретних людей чи інституції, а на контент, і покликана зменшити споживання дезінформації українцями.

Джерело: міністр в інтерв’ю "Українській правді"

Деталі: Бородянський нагадує, що 5 років Україна перебуває в стані складної гібридної війни. Одним із серйозних викликів, які стоять перед країною, є споживання людьми великої кількості фейків.

Пряма мова: "Просто для нашої країни це загроза національним інтересам і навіть існуванню країни. І я вважаю, що ми відповідально повинні до цього підійти і встановити правила розвитку і захисту свого інформаційного простору…

Ініціативи направлені на контент, який споживається всередині країни. На контент – неважливо, він зовнішній, внутрішній. В цьому відмінність – тобто ми не направляємо свої зусилля в принципі на якихось конкретних людей або інституції, ми направляємо свої зусилля на контент...

Я вважаю, що інформаційні атаки продовжуються, загрози зберігаються, і наш обов'язок зробити так, щоб українці зменшили споживання дезінформації".

Чому це важливо: За пів року президентства Володимир Зеленський та його оточення неодноразово провокували конфлікти з медійниками. Журналісти застерігають владу від   спроб наступу на свободу слова.

Детальніше про цілі нового гуманітарного міністра читайте "Володимир Бородянський: Ми додискутувалися до того, що нам необхідно захищати правду"

Знати більше: "Зеленський vs журналісти. Чому не всі ініціативи президента корисні"

Валентина Романенко, УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування