Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Інтер" заявляє, що не домовлявся з мітингарями і дякує Порошенку

Вівторок, 6 вересня 2016, 17:45
Інтер заявляє, що не домовлявся з мітингарями і дякує Порошенку

Керівництво каналу "Інтер" не вів переговори із особами, що блокували роботу телецентру.

Про це сказано у заяві каналу у вівторок.

Вказується, що головний телевізійний центр "Інтера" розблоковано завдяки діям нацполіції і нацгвардії, а також "активній позиції співробітників і керівництва "Інтер Медіа Груп", широкому громадському резонансу та підтримці професійної спільноти і громадськості".

"Телеканал "Інтер" ні про що не домовлявся з особами, що блокували роботу телецентру, і не вів ніяких переговорів із радикалами", - сказано у повідомленні.

"Ми заявляємо про неприпустимість переслідувань за політичними мотивами з боку політиків із Народного фронту, міністра МВС, і пов'язуємо тиск на канал зі своєю професійною діяльністю", - заявляє канал.

Керівництво висловило вдячність президенту Петру Порошенку за втручання.

"Ми вимагаємо об'єктивного публічного розслідування терористичної атаки і підпалу, скоєних 4 вересня, блокування головного телецентру "Інтер Медіа Груп", незаконного перешкоджання професійній діяльності журналістів 5-6 вересня та притягнення винних до відповідальності незалежно від їхніх посад", - сказано у повідомленні.

Як відомо, раніше протестувальники, які з 5 вересня блокували роботу телецентра "Інтер Медіа Груп", заявили, що дійшли згоди з керівництвом телеканалу.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: