"Торнадовці" не нападали на співробітників Лук'янівського СІЗО – Мін'юст

Четвер, 12 січня 2017, 11:26

Неправомірних дій з боку підслідних бійців розформованої роти "Торнадо" щодо співробітників Лук'янівського СІЗО в Києві не було.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" заявив заступник міністра юстиції Денис Чернишов у четвер.

За словами Чернишова, у "торнадовців" також немає претензій до дій працівників ізолятора.

"У СІЗО вчора були доставлені підслідні, які проходять у справі "Торнадо", колишні бійці батальйону. Один з підслідних, який був не згоден з ходом слідства і ходом судових засідань, почав висловлювати своє невдоволення, що їхню позицію не чують і не сприймають, після цього вчинив акт привернення уваги до своєї позиції – відрізав собі частину вуха", – розповів він.

При цьому заступник міністра підкреслив: "Не було ніяких нападів на співробітників СІЗО, не було ніяких агресивних дій з боку "торнадовців".

За словами Чернишова, після інциденту "торнадовця" доставили в лікарню, де йому пришили вухо, після чого знову доставили в СІЗО.

"Після цього підслідних розподілили по камерах і станом на зараз ситуація під контролем, стан "торнадовця"задовільний", – зазначив він.

При цьому Чернишов відзначив, що поліція в свою чергу розслідує кримінальне провадження в зв'язку з даним інцидентом. Він запевнив, що ситуація була контрольованою.

Відповідаючи на запитання про те, чи були з боку співробітників СІЗО якісь неправомірні дії по відношенню до підслідних "торнадовцам", заступник міністра сказав:

"З боку підслідних не було на адресу працівників СІЗО ніяких зауважень і претензій. Виходячи з цього, можу вам сказати, що не було неправомірних дій".

11 січня з'явилося повідомлення, що в Києві "напали на охорону Лук’янівського СІЗО".

Під час конфлікту будівлю СІЗО оточувала поліція задля того, щоб забезпечити порядок.

Пізніше стало відомо, що "торнадовець" хотів відрізати собі вухо.

Водночас інформація щодо прізвища потерпілого різниться.powered by lun.ua