САП анонсувала процес заочного засудження судді Чауса

Четвер, 12 січня 2017, 15:20

Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір почати процес заочного засудження судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса на наступному тижні.

Про це "Українським новинам" сказав прокурор САП, процесуальний керівник в даному кримінальному провадженні Василь Кричун.

"Клопотання про отримання дозволу на спеціальне (заочне) розслідування буде подано на наступному тижні", – повідомив він.

Прокурор зазначив, що клопотання може бути подано тільки після публікації інформації про розшук Чауса в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади "Урядовий кур'єр".

За його словами Кричуна, цю інформацію мають опублікувати в газеті на поточному тижні.

Також прокурор зазначив, що є оперативна інформація про можливе місцеперебування судді Чауса.

Прокурор САП не озвучив її, але зазначив, що судді немає в Україні, анексованому Росією Криму та непідконтрольних територіях Донбасу.

Кричун повідомив, що на даний момент діє рішення суду про затримання Чауса для доставки в суд для обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року Інтерпол оголосив у міжнародний розшук суддю Чауса.

9 серпня детективи Національного антикорупційного бюро викрили його при отриманні хабара в розмірі 150 тис. доларів.powered by lun.ua