НАБУ і НАЗК нарешті домовилися обмінюватися інформацією

975 переглядів
П'ятниця, 13 січня 2017, 17:09

У п'ятницю, 13 січня, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нарешті домовилися обмінюватися інформацією, підписавши відповідний меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє сайт НАБУ.

Документ передбачає, з-поміж іншого, доступ НАБУ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів і банків даних, якими володіє НАЗК.

Всі технічні аспекти, необхідні для забезпечення повного доступу Бюро до реєстру е-декларацій, врегулюють упродовж ближчих тижнів.

"Отримання повного доступу до зазначеного реєстру підвищить ефективність виявлення корупційних злочинів, підслідних Бюро", - сказано в повідомленні.

Раніше Національне антикорупційне бюро повідомило, що зареєструвало 22 кримінальних провадження за результатами аналізу е-декларацій, які стосуються дій 21 особи: 6 народних депутатів, 11 суддів, 2 голів районних державних адміністрацій, 1 заступника обласної ради, 1 керівника центрального органу виконавчої влади.

Українська правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.