Пентагон: ІДІЛ "доживає" останні дні в Мосулі

Субота, 14 січня 2017, 05:27

Останні успіхи в наступі визвольних сил Іраку на позиції терористичного угрупування ІДІЛ в районі Мосула свідчать про те, що дні бойовиків в цьому місті добігають кінця.

Про це йдеться в заяві офіційного представника операції "Непохитна рішучість" міжнародних коаліційних сил полковника Джона Дорріана, передає "Укрінформ".

"Ми вітаємо іракські сили безпеки з тим, що вони розвивають прогрес в операції на сході Мосула. Потрібно і далі працювати, але дні ІДІЛ в Мосулі швидко добігають кінця", - заявив він.

Дорріан повідомив, що іракські сили безпеки досягли значного прогресу у звільненні східної частини Мосула, який "Ісламська держава" вважає своєю столицею в Іраку.

Він зазначив, що іракські сили безпеки об'єднали три напрями наступу і показали успіх у витісненні ІДІЛ, "звільнивши декілька районів Мосула і тисячі людей з жорстокого полону".

Він також підтвердив, що коаліція надає підтримку іракським партнерам у звільненні міста, а також в перемозі над терористичними угрупованнями.powered by lun.ua