У Москві - акція на підтримку політв'язнів. Поліція почала затримання

Субота, 14 січня 2017, 14:08

У Москві біля пам'ятника Грибоєдову поруч з метро "Чисті ставки" проводять народний сход на підтримку політв'язнів.

Як повідомляє "Новая газета", участь у заході беруть  близько 50 людей. 

Поліція почала затримувати людей. За повідомленнями очевидців, затримано близько 20-25 осіб, в тому числі, "провокаторів з прокремлівських організацій", учасників "НОД" (Народний визвольний рух), та людей з георгіївськими стрічками, які співали народні пісні. Ще сімох людей затримали, коли на місці події перебував кореспондент "Новой".

До одного із затриманих приїхала швидка.

Як повідомляє ОВД-Інфо,  поліція вривається у натовп і грубо затримує людей безпосередньо за вказівкою заступника начальника відділу із забезпечення проведення масових заходів УВС Центрального адміністративного округу Олександра Махоніна. Наразі затримані Марк Гальперін, Олександр Макаров, Юрій Горський, Володимир Заліщак, Роман Ковальов і ще кілька людей. 

Як зазначив у своєму Твіттері один із затриманих - Володимир Заліщак - загалом на Чистих ставках затримано близько 50 осіб, яких везуть до відділків поліції на трьох автозаках.

"У нашому автозаку 15 осіб", - зазначв Заліщак. 

За повідомленням ЗМІ, головні теми сходу - вимога узгодження Антикризового мітингу №1 і підтримка політичних в'язнів - Ільдара Дадіна і багатьох інших.

Як зазначалося у заяві організаторів у Facebook,  захід мав проходити у форматі зборів, а значить, згідно із законодавством, не вимагав повідомлення влади.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.