Захист Януковича вимагає допитати Матіоса у справі про держзраду

6309 переглядів
Вівторок, 17 січня 2017, 10:37

Захист екс-президента Віктора Януковича вимагає допиту головного військового прокурора Анатолія Матіоса у справі про державну зраду.

Про подачу відповідного клопотання до ГПУ заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк, якого цитує прес-служба юридичної компанії "АВЕР ЛЕКС".

За його словами, Анатолій Матіос як один з колишніх керівних працівників Адміністрації Президента часів Януковича має бути допитаний у справі про державну зраду.

Головна військова прокуратура, очолювана Анатолієм Матіосом, звинувачує Віктора Януковича як Президента України у бездіяльності, яка полягала у нереагуванні упродовж всього 2013 року та по 1 березня 2014 року включно на виклики з боку Російської Федерації.

Водночас сам Матіос в цей період обіймав одну з керівних посад в Адміністрації Президента України.

"Тому йому має бути відомо чи була наявна в Адміністрації Президента у 2013 році та в січні-лютому 2014 року інформація про ведення РФ інформаційно-пропагандистської підривної діяльності проти України, як це говориться у тексті повідомлення про підозру, чи доповідалися ці факти президенту Віктору Януковичу, які заходи були вжиті з цього приводу тощо", - сказав Сердюк.

"Через це ми наполягатимемо на допиті Анатолія Матіоса як свідка у справі про державну зраду", - додав адвокат Януковича.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua