У Криму залишили в СІЗО одного з тих, кого РФ називає "диверсантами"

Середа, 18 січня 2017, 14:17

В анексованому Криму Верховний суд залишив Редвана Сулейманова під вартою в СІЗО, відхиливши апеляційну скаргу його захисту.

Про це повідомляють адвокат Еміль Курбединов і журналіст Антон Наумлюк у Facebook.

"Редвана Сулейманова залишили під вартою в СІЗО", – написав адвокат.

Раніше він зазначав, що днями планується завершити ознайомлення з матеріалами кримінальної справи – і Федеральна служба безпеки РФ зможе передати кримінальну справу до суду.

"Одного з "кримських диверсантів" Редвана Сулейманова Верховний суд залишив під вартою до 20 січня 2017 року. Апеляційна скарга відхилена, рішення про продовження арешту залишено в силі", – написав Наумлюк.

Він зазначив, що Сулейманова звинувачують у співучасті в хибному повідомленні про теракт із загальною шкодою у 3 мільйони рублів.

"Поки що з іншими "диверсантами" слідство його не пов'язує", – уточнив журналіст.

"Фотозйомка на процесі була заборонена без роз’яснення причин", – додав він.

29 грудня 2016 року повідомлялося, що Сулейманову продовжили арешт до 30 січня 2017 року.

Як відомо, 10 серпня російська ФСБ поширила заяву про начебто дві спроби українських військових напасти на Крим та влаштувати там теракти, під час яких загинули російський військовий і боєць ФСБ. Український Генштаб назвав ці заяви провокацією,

У підготовці терактів Росія звинувачує, зокрема, українців Євгена Панова й Андрія Захтія.

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу і український нардеп Рефат Чубаров заявляв, що Сулейманова, який проживав у Сімферпольському районі Криму, затримали ще в липні – тобто до заявив окупантів про нібито підготовку диверсій.powered by lun.ua