ГПУ: 6 екс-міліціонерів судитимуть за злочини проти євромайданівців

П'ятниця, 20 січня 2017, 00:28

19 січня ГПУ передала до суду обвинувальні акти щодо шести колишніх київських міліціонерів за злочини проти активістів Євромайдану.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Передано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього першого заступника начальника Дніпровського районного управління міліції м. Києва – начальника слідчого відділу, заступника начальника слідчого відділу та чотирьох слідчих цього ж відділу за фактами зловживання владою, фальсифікації матеріалів проваджень, незаконне затримання і притягнення до кримінальної відповідальності спільно з працівниками органів прокуратури 10 завідомо невинних осіб за нібито участь у масових заворушеннях 18 лютого 2014 року в м. Києві", - йдеться в повідомленні.

Раніше за цими епізодами злочинів в окремих виробництвах також були притягнуті до кримінальної відповідальності прокурор прокуратури Києва і двоє слідчих органів внутрішніх справ. Обвинувальні акти щодо них передані в суд.

Також заступник прокурора Дніпровського району м.Києва був оголошений в розшук, слідчий суддя надав дозвіл на його затримання.powered by lun.ua