У Південній Кореї заарештовано міністра культури

Субота, 21 січня 2017, 08:15

У Південній Кореї за звинуваченням у створенні "чорного списку" діячів мистецтв, які критично налаштовані до уряду, арештована міністр культури Чо Юн Сон.

Про це пише DW.com.

Міністр культури була заарештована в суботу, 21 січня. Її звинувачують у зловживанні службовими повноваженнями. Чо Юн Сон нібито створила "чорний список", в який були включені тисячі діячів мистецтв, критично налаштованих щодо уряду республіки. Рішення про утримання Чо Юн Сон під арештом було прийнято одним з районних судів Сеула.

В якості обгрунтування рішення було зазначено, що існує небезпека знищення міністром доказів правопорушення. Як повідомляється, в "чорний список" потрапили майже 10 тисяч осіб. Планувалося зробити неможливим отримання ними державної підтримки.

Стосовно президента Південної Кореї Пак Кин Хе, обвинуваченої в корупції, розпочато процедуру імпічменту. Очікується, що Конституційний суд країни прийме рішення про остаточне усунення Пак Кин Хе. Її в найближчі тижні повинні викликати на судове засідання.powered by lun.ua