ФСБ вломилася з обшуком у дім ще однієї кримськотатарської сім'ї

Четвер, 26 січня 2017, 08:28
Vk Seyran Saliev

В окупованому Бахчисараї йде обшук в будинку громадського активіста кримського татарина Сейрана Салієва.

Про це у себе в Facebook повідомляє журналіст Ейліна Сейтбуллаева.

"У будинку активістки національного руху Зодіє Салієва і її сина Сейрана йде обшук. Проводять співробітники ФСБ. У дворі кілька десятків до зубів озброєних людей", – пише вона.

Журналістка зазначає, що сім'ю прийшли підтримати прості люди.

"За їхніми словами, силовики не випускають з дому вагітну дружину Сейрана, яка місяць пролежала в лікарні з загрозою переривання вагітності і кровотечею. Виписали її недавно. На прохання простих людей дозволити вийти їй з дому, силовики відповіли грубістю і хамством", – пише Сейтбуллаева .Вона також повідомляє, що адвокатів Еміля Курбедінова і Едема Семедляєва не пускають до будинку Зодіє Салієва.

 

Голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв пише, що під час обшуку вилучили мобільні телефони, а самого Салієва повезли у відділок поліції.

У той же час російське видання РИА Новости повідомляє, що співробітники ФСБ "проводять у Бахчисараї спецоперацію з ліквідації осередку терористичної організації" Хізб ут-Тахрір".

Раніше суд виніс рішення оштрафувати Сейрана Салієва на 20 тис. руб. за те, що він прийшов підтримати власника кафе " Салачыкъ" у Бахчисараї під час обшуку 12 травня 2016 року.

Українська правдаpowered by lun.ua