Стала відома особа вбитого під Авдіївкою комбата бойовиків

Неділя, 29 січня 2017, 20:08

В результаті бою в районі Авдіївської промзони загинув командир батальйону терористичної організації "ДНР" з позивним "Грек".

Про це повідомляє російський "Інтерфакс" з посиланням на "представника ДНР".

Згідно з повідомленням, бойовик загинув під час відбиття атаки противника, у якій, окрім інших, брали "бойовики терористичної організації "Правий сектор". 

У свою чергу Юрій Бутусов у Facebook зазначив, що "Грек" - Іван Балакай -  був командиром 1-го батальйону 100-ї бригади "ДНР" і "одним з найдосвідченіших польових командирів бойовиків, який воював починаючи зі Слов'янська, брав участь в боях на кордоні у секторі "Д", починаючи з червня 2014 го, в районі Маринівки, Сніжного, Саур-Могили, командував спецпідрозділом "Південь" бригади найманців "Восток" і останні 2 роки веде бої під Донецьком".  

Також зазначається, що "Грек" - колишній військовослужбовець з Донецька, який у березні 2014 року перейшов на бік окупантів.

Як відомо,в районі Авдіївської промзони вранці 29 січня бойовики розпочали штурмові дії з метою захоплення позицій ЗСУ, є втрати з обох сторін. У штабі АТО повідомили. що з початку доби у Авдіївській промзоні загинули 3 українських військових, 1 отримав поранення.

Ввечері прес-центр штабу АТО повідомив, що у неділю біля Авдіївки 4 українських військових загинули, 5 зазнали пораненьТакож внаслідок обстрілів бойовиків у Авдіївці поранено 2 мирних мешканців. Авдіївку знеструмлено.

Міністр оборони Степан Полторак повідомив, що після штурму ворогом району Авдіївської промзони українські військовослужбовці перейшли в наступ та зайняли важливий пост, що має стратегічне значення.

Українська правда