Грузія спростувала брехливі заяви РосЗМІ про відновлення дипвідносин з РФ

Понеділок, 30 січня 2017, 14:59

Грузія не планує відновлювати дипломатичні відносини з Росією до тих пір, поки та не почне вирішувати проблеми окупованих територій.

Про це заявив представник грузинського прем'єра з врегулювання відносин з Росією Зураб Абашидзе, передає "Грузія Online".

Коментуючи поширену російськими ЗМІ інформацію про нібито готовність Грузії почати переговори про відновлення дипвідносин з РФ, Абашидзе зазначив, що мас медіа інтерпретували його слова як "щось зовсім інше".

"Я відповів на кілька запитань російської газети "Известия". Що стосується питань відновлення дипломатичних відносин, я сказав їм, що на даному етапі це не розглядається і торгуватися з цього питання ми не збираємося. Це питання може увійти до порядку денного тільки в тому випадку, якщо почнеться вирішення проблем Абхазії і Цхінвальського регіону і буде досягнуто серйозного прогресу. Жодних змін у цій позиції Грузії немає, і це питання на наступній зустрічі Абашидзе-Карасін не розглядається", - заявив дипломат.

Нагадаємо, що 7 серпня 2008 року російські війська вторглися на територію Грузії під приводом необхідності захисту громадян РФ, яким незаконно роздали громадянство Росії, і окупували більшу частину західної Грузії - Абхазію і Цхінвальський регіон. Пізніше Росія визнала окуповані території незалежними, призначивши там свої маріонеткові влади. У зв'язку з цим керівництво Грузії розірвало дипломатичні відносини з Росією.

Як повідомлялося, нещодавно прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков виступив з черговим брехливим твердженням, що Російська Федерація не займається "інтервенціями і залякуванням".