Лавров розказав деталі розмови Путіна і Трампа

Понеділок, 30 січня 2017, 16:33

Глава МЗС Росії Сергій Лавров розповів, що телефонна розмова президента Росії Володимира Путіна і президента США Дональда Трампа була "продуктивною".

Про це він заявив у понеділок, передає російське агентство ТАСС.

"Розмова, яка, зі зрозумілих причин, була сконцентрована на концептуальних речах, без поглиблення в деталі, виявила цілий ряд сфер, в яких інтереси Росії і США збігаються", - сказав він.

За словами Лаврова телефонна розмова двох президентів "була хорошою і в політичному, і в людському сенсі".

"Робота на експертному рівні повинна стати, напевно, регулярною, як тільки весь склад кабінету Дональда Трампа в тій частині, яка стосується зовнішніх зв'язків, буде сформовано. В ході цих контактів потрібно зрозуміти, наскільки очевидний збіг інтересів в цілому ряді областей, включаючи, насамперед, боротьбу з тероризмом, можна буде перевести в вироблення спільних, скоординованих дій по вирішенню тих проблем, які є загальними і для Росії, і для США, і для міжнародного співтовариства в цілому", - сказав Лавров.

За його словами, терміни зустрічі Трампа і Путіна тільки належить узгодити.

"Вони домовилися продовжити роботу і на рівні експертів, і в рамках своїх подальших контактів, які напевно відбудуться, і терміни, і деталі яких належить ще погодити", - сказав він.

Як відомо, 28 січня Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.powered by lun.ua