Новий президент ФРН у першу чергу закликав до мужності

Неділя, 12 лютого 2017, 18:31

Новообраний президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр виступив із промовою після оголошення результатів виборів, у якій закликав до мужності.

Про це повідомляє DW з посиланням на інформагенції.

"Ми - частина світу з його ризиками. Ризики існують і в нас. Але мало де у світі існує більше шансів, ніж у нас. І хто, якщо не ми, може взагалі бути мужнім. Тому, любі співвітчизники, будьмо мужніми", - заявив Штайнмаєр.

Також у своїй промові він висловив подяку делегатам Федеральних зборів за підтримку, яку він назвав "підбадьоренням на шляху до найвищої державної посади",  а тим, хто не підтримав його кандидатуру, пообіцяв працювати, щоб завоювати їхню довіру також.

У свою чергу канцлер ФРН Ангела Меркель висловила переконання, що Штайнмаєр, який стане главою держави "у складні часи",  буде "чудовим федеральним президентом". Меркель додала, що це "хороший день" для Німеччини. 

Екс-глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр був обраний президентом країни у неділю та переміг у першому ж турі. 

Кандидатом у президенти Штайнмаєра висунула його Соціал-демократична партія.

Офіційно переможець голосування вважається президентом з того моменту, як він погодився з результатами виборів. Інавгурація нового глави держави запланована на 19 березня.powered by lun.ua