На авіабази НАТО в Литві, Польщі та Румунії везуть військову техніку США

Неділя, 12 лютого 2017, 22:17

До Німеччини прибули 94 гелікоптери та кілька вантажівок з бази Форт Драм у штаті Нью-Йорк (США), які направлять на авіабази НАТО в Литві, Польщі та Румунії в рамках операції розширення НАТО на схід "Atlantic Resolve". 

Як повідомляє "Німецька хвиля" з посиланням на dpa, 12 лютого техніку - гелікоптери Chinook, Apache та Black Hawk почали розвантажувати у порту німецького Бремергафена для подальшого відправлення на американську військову базу Іллесгайм у Баварії.

Регіональний інформаційний портал Nord24 зазначає, що на литовську та румунську бази Альянсу відправлять по 5 вертольотів та по 50 солдатів американської армії. Бундесвер виступає партнером з логістики.

Як відомо, перша партія військової техніки зі Сполучених штатів прибула до Бремергафена 6 січня, що стало відповіддю на занепокоєння європейських союзників США по НАТО через агресивний курс Росії після анексії Криму. 

 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
18:17
"Жорстокість під виглядом благодійності": в Австралії з гвинтокрила розстріляли близько 700 коал
18:08
Найбільша держкомпанія Китаю відновила закупівлі російської нафти
18:01
Встигнути за 6 хвилин: як в Миколаєві працює схема перемоги на державних закупівлях
17:57
ЄС про вступ України: Скринінг половини кластерів уже завершено
17:42
"Можуть мати серйозні наслідки": ВООЗ дала нові рекомендації щодо запобігання підлітковим вагітностям
17:33
Венс розповів про зустріч з Папою перед його смертю: "Це було благословення"
17:22
фотоУ Львові ексгумують останки агента НКВС Кузнєцова і майора Путіна
17:20
хокейЮнацька збірна України впевнено перемогла Австрію на чемпіонаті світу
17:19
"Євросолідарність" вимагає спецзасідання Ради за участі Зеленського
17:15
Анемія на ранніх термінах вагітності підвищує ризик розвитку вад серця у немовлят – дослідження
Усі новини...
Реклама: