На Майдані встановили рамки з металошукачами

Субота, 18 лютого 2017, 10:15

У центрі Києва, де 18 лютого мають відбутися заходи із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, обстановка станом на 9:00 спокійна, на вулицях, прилеглих до Майдана Незалежності, чергують поліцейські з собаками.

Про це повідомляє Укрінформ.

Виходи з метро на станціях "Хрещатик" та "Майдан Незалежності" вільні, але у підземних переходах на цих станціях чергують групи поліцейських з 2-3 осіб, на входах на вул. Хрещатик з боку Українського дому та ЦУМу встановлено рамки з металошукачами і чергують поліцейські з собаками.

На прилеглих до Хрещатика вулицях чергують автомобілі "Швидкої допомоги" і стоять автобуси з поліцейськими.

На Майдані Незалежності змонтовано фотовиставку з портретами військових - учасників АТО. Перед Стелою Незалежності з бетонних блоків викладено тризуб, на який активісти ставлять свічки, герб обкладений червоними гвоздиками, на Майдані лунає інструментальна музика.  

Як відомо, 18-21 лютого у столиці відбудеться низка пам’ятних заходів до Дня Героїв Небесної сотні. Протягом 5 днів у центрі Києва тимчасово заборонять рух транспортних засобів у зв’язку із заходами з вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.  powered by lun.ua